Projekt zrealizowano ze środków programu Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO" dofinansowanego ze środków Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Regulamin:
UWAGA: Zgłoszenia zespołów dokonujemy telefonicznie do:
Klub Apis, Os. Chącińskiego 1, w dniach 8 X, 15 X w godz. 17-19
Sławomira Smolaka codziennie po godzinie 18,00 (telefon 509199705). Zgłoszenia w formie papierowej należy dostarczyć w dniu zawodów.
FOTOGALERIA Z TRENINGU SENIORÓW
CEL GRY:
• Celem gry jest wrzucenie na boisko bili białej a następnie umieszczenie w jej bezpośrednim sąsiedztwie jak największej ilości bil jednego koloru.
• Zawodnik rozpoczynający grę wyrzuca na boisko bilę białą i dorzuca swoją bilę jak najbliżej białej. Potem zagrywa przeciwnik. Następnie rzuca zawodnik tej drużyny, której bila znajduje się dalej od bili przeciwnika w stosunku do bili białej.
• Zawodnicy rzucając bile mogą przesuwać znajdujące się bile w grze, rozbijać ustawione już układy bil, starając się umieścić jak najwięcej bil swojego koloru przy bili białej.
• Po wyrzuceniu na plac gry wszystkich bil kończy się runda, a sędzia ogłasza wynik, który jest sumą ilości bil jednego koloru, znajdujących się najbliżej białej. Mecz kończy się po 6-ciu rundach ogłoszeniem wyniku.
CECHY SZCZEGÓLNE WYRÓŻNIAJĄCE BOCCIĘ:
• Rzut bilą na boisko odbywać się może poprzez rzucenie, kopnięcie lub rzut przy pomocy sprzętu wspomagającego
• Zawodnicy mogą brać udział w grze stojąc lub siedząc (wózek, krzesło)
• Etyka i atmosfera gry są podobne do tych, które panują podczas gry w tenisa. Publiczność jest mile widziana, jednak widzowie oraz zawodnicy nie biorący udziału w grze powinni zachować ciszę w momencie, w którym Zawodnik wykonuje rzut bilą
ROZGRYWKI:
Rozgrywki drużynowe
Mecz składa się z 3 rund. Do dalszego etapu przechodzą zespoły zdobywające najwięcej punktów. Każdy Zawodnik rozpoczyna jedną rundę rzucając białą bilą.
Każdy Zawodnik otrzymuje 2 bile.
* właściwe zaznaczyć
Zebrane dane będą przetwarzane i wykorzystane przez Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju" ul. Tryboniów 3a, 21-400 Łuków do prowadzenia działań szkoleniowych, doradczych, animacyjnych i informacyjno-promocyjnych, rekrutacji, bieżącej działalności, w tym promocji działań, sprawozdawczości, monitoringu, kontroli oraz ewaluacji w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: „Łukowskie Dni Seniora” . Dane są przekazywane dobrowolnie. Informujemy także o prawie do dostępu oraz możliwości poprawienia danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Administratorem danych jest Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju" ul. Tryboniów 3a, 21-400 Łuków.